YAVUZ SULTAN SELİM KÖPRÜSÜ VE KUZEY ÇEVRE OTOYOLU İŞLETMESİ
ICA, AVRUPA ÜCRETLİ YOL ALTYAPI OPERATÖRLERİ BİRLİĞİ (ASECAP) ÜYESİDİR.
0850 502 71 00
HAFTA İÇİ08.00 - 17.30

Yavuz Sultan Selim Köprüsü “kadına şiddete son”  demek için turuncuya bürünecek

Kadına yönelik şiddete karşı toplumsal bilincin artırılmasının ve farkındalık yaratılmasının önemine inanan ICA, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü nedeniyle Birleşmiş Milletler Genel Sekreterliği tarafından başlatılan ve İstanbul’da Büyükşehir Belediyesi’nin öncülüğünde düzenlenen "Kadına Yönelik Şiddete Karşı Birleşin" kampanyasına destek veriyor.
ICA, kadına yönelik şiddete dur demek için Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nü, 25 Kasım – 10 Aralık tarihleri arasında, 16 gün boyunca turuncu ışıklarla aydınlatacak.   
Birleşmiş Milletlerin hayata geçirdiği proje kapsamında dünyanın dört bir yanında sürecek etkinlikte, İstanbul’da; Kız Kulesi, Galata Kulesi, Haliç Metro Geçiş Köprüsü, Bozdoğan Kemeri, Hidiv Kasrı, Beyazıt Kulesi gibi kültürel varlıklar ile Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün yanı sıra, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü de turuncuya bürünecek. 

ICA Hakkında


IC İbrahim Çeçen Yatırım Holding A.Ş'in lokomotif şirketi olan ve uluslararası platformda da büyük başarılara imza atan İçtaş İnşaat ile yine uluslararası başarılı inşaat firmalarından Astaldi ortaklığında kurulan ICA, St. Petersburg`daki Pulkovo Havaalimanı'nın genişletilmesi projesi ile yine St. Petersburg`daki Batı Çevre Yolu (WHSD) projesinin yanı sıra, Türkiye’nin en önemli projelerinden biri olan Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Çevre Otoyolu’nun yapımının ardından işletmesini yürütüyor.

Anket
Bizi Değerlendirmek İster misiniz?Ankete Katılın