YAVUZ SULTAN SELİM KÖPRÜSÜ VE KUZEY ÇEVRE OTOYOLU İŞLETMESİ
ICA, AVRUPA ÜCRETLİ YOL ALTYAPI OPERATÖRLERİ BİRLİĞİ (ASECAP) ÜYESİDİR.
0850 502 71 00
HAFTA İÇİ08.00 - 17.30

Köprü ve otoyolun işletmesi ICA’da

IC İçtaş – Astaldi konsorsiyumu ICA tarafından inşa edilen ve işletilen dünyanın sayılı mühendislik yapılarından biri olan Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Çevre Otoyolu, işletme döneminde güçlü ve dinamik kadrosu ve işbirliği içinde olduğu Türkiye’nin lider markaları ile hizmet veriyor. 

Akıllı ulaşım sistemleri, ileri teknoloji bakım ekipmanları ve ücret toplama sistemleri ile donatılan Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Çevre Otoyolu, iki kıta arasında transit taşımacılığın kavşak noktalarından biri olarak faaliyet gösterirken ve İstanbul’da yaşayanlara hızlı ve güvenli bir seyahat alternatifi sunuyor ve İstanbul trafiğinin rahatlamasına katkı sağlıyor.

Sürücülerin güvenli ve keyifli seyahat edebilmesi için köprü ve otoyol güzergâhı, işletme binasında bulunan Ana Kontrol Merkezinden 7/24 kameralar ve dev ekranlar ile izleniyor. ICA, köprü ve otoyolun tüm İşletme, Bakım ve Operasyon faaliyetlerinin (trafik yönetimi, bakım yönetimi, çöp toplama, karla mücadele, buzlanmayı önleyici tuz / solüsyon serpme ve tamir çalışmaları) sorumluluğunu ve maliyetlerini üstleniyor. Bakım ekipleriyle birlikte 7/24 güzergahta görev yapan devriye ekiplerle sürücülere güvenli bir yolculuk sunuluyor.

Anket
Bizi Değerlendirmek İster misiniz?Ankete Katılın