YAVUZ SULTAN SELİM KÖPRÜSÜ VE KUZEY ÇEVRE OTOYOLU İŞLETMESİ
ICA, AVRUPA ÜCRETLİ YOL ALTYAPI OPERATÖRLERİ BİRLİĞİ (ASECAP) ÜYESİDİR.
0850 502 71 00
HAFTA İÇİ08.00 - 17.30

10 Mayıs tarihinde İSG ekibimizin desteğiyle gerçekleşen Seferihisar Afet Farkındalık Sempozyumu’ndan ‘TEOS Acil Yardım, Arama ve Kurtarma Ekibi’ kurulması kararı çıktı. Ekibin baret ve yelek ihtiyacı İSG ekibimiz tarafından karşılandı.

İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası nedeniyle geçtiğimiz yıl Seferihisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Çevre Otoyolu Arama-Kurtarma ekibi ve AKUT Arama Kurtarma Derneği'nin desteğiyle gerçekleştirdiği, “Doğal Felaketlerde Sivil Toplumun Gücü ve Seferihisar'ın Depremselliği konulu Çalıştay" bu yıl 'Seferihisar Afet Farkındalık Sempozyumu' ismiyle 10 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirildi. Kahramanmaraş'ta yaşanan deprem felaketi nedeniyle bu önemini daha da artıran çalıştayda 'TEOS Acil Yardım, Arama ve Kurtarma Ekibi' (TAYKE) kurulması kararı alındı.

Yeni kurulan TEOS Acil Yardım, Arama ve Kurtarma Ekibi (TAYKE) üyelerine Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Çevre Otoyolu Arama-Kurtarma ekibi tarafından yelek ve baret dağıtıldı.

Anket
Bizi Değerlendirmek İster misiniz?Ankete Katılın