YAVUZ SULTAN SELİM KÖPRÜSÜ VE KUZEY ÇEVRE OTOYOLU İŞLETMESİ
ICA, AVRUPA ÜCRETLİ YOL ALTYAPI OPERATÖRLERİ BİRLİĞİ (ASECAP) ÜYESİDİR.
0850 502 71 00
HAFTA İÇİ08.00 - 17.30

Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nde 29 Ekim Pazar günü düzenlenecek “100. Yıl Cumhuriyet Kadınları Koşusu” etkinliğine hazırlık için Caddebostan Sahili’nde buluşan yüzlerce koşucu, 3 kilometre ve 5 kilometrelik hazırlık koşusu gerçekleştirdi. 

“100. Yıl Cumhuriyet Kadınları Koşusu” etkinliği kapsamında kadınlar, Caddebostan Etkinlik Alanı’nda düzenlenen hazırlık koşusunda buluştu. Cumhuriyetin 100. yılının kutlanacağı 29 Ekim Pazar günü Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nde gerçekleştirilecek “100. Yıl Cumhuriyet Kadınları Koşusu”nun hazırlığı niteliğinde olan etkinliğe yüzlerce koşucu katıldı. Kadıköy yönüne doğru 3 kilometre ve 5 kilometre koşularak gerçekleştirilen “hazırlık koşusu” başladığı çizgide son buldu. 

Kayıtlar devam ediyor

Yaklaşık 3 bin kadın koşucu ve kutlamaya katılacak yüzlerce vatandaşın yanı sıra sivil toplum örgütü temsilcileri, federasyonlar, kanaat önderleri, sanatçılar ve basın temsilcilerinin bir araya geleceği etkinlikte katılımcılar Cumhuriyet Bayramı’nı unutulmaz bir deneyimle kutlayacak. Koşuda dereceye girenlere toplamda 225 bin TL tutarında Cumhuriyet Kadınları Koşusu Ödülü verilecek. Koşuya katılmak isteyenler için kayıtlar www.cumhuriyetkadinlarikosusu.com adresi üzerinden alınmaya devam ediyor.

Anket
Bizi Değerlendirmek İster misiniz?Ankete Katılın